Pontos idő: 2024. 03. 28. 17:19:06

Időzóna: UTC + 1 óra




 Oldal: 1 / 1 [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 2014 hírek
HozzászólásElküldve: 2014.06.30. 11:31 
Warden
Avatar

Csatlakozott: 2009.08.04. 10:46
Hozzászólások: 144
Üdv mindenkinek!

Ismét publikus a fórum!

Nem feltétlenül csak hírekkel szolgálnék, inkább szeretném összefoglalni az eddig történteket.
Immár 11 éve vagyok az Rpg Maker pályán kicsivel komolyabb, mint hobbi szinten. Lassan az életem részévé vált, az önkifejezésem egyik formájává. Egykor sokan követtétek ugyanezt a példát és igen szép számmal voltatok, akiknek a legnagyobb szórakozást az alkotás jelentette. Mára megfogyatkoztatok, bár néha előfordul, hogy valaki érdeklődik. Sajnos ezek az emberek is mindig kis idő múltán felhagynak vele. Nincs bennetek kitartás, sem kreativitás. Az új, modern világ, amiben már ti nőttök fel, nem tart helyet magában ennek a programnak. Legalábbis itt, az országban nem.

Mindig segítettem azoknak, akiknek szüksége volt technikai segítségre vagy egyéb elméleti dologra. Még ennyi csalódás után is fenntartom a célom, miszerint az újak rendelkezésére állva támogatom őket, amennyire tudom.
Régi maker szériához (2000, 2003) még mindig lehet rendelni grafikákat, ha bárkinek is szüksége lenne rá.

Sokan jöttek és mentek a fórumon. Voltak fontos emberek és voltak kevésbé meghatározó személyiségek.
Lyon és én még mindig foglalkozunk ezzel a csodálatos és szórakoztató hobbival. Nem ígérjük, hogy maradandót fogunk alkotni vagy hogy igazán igényeket kielégítő projektekkel rukkolunk elő, de nem adjuk fel, ahogy eddig sem tettük. Bárki csatlakozhat a közösséghez, aki késztetést érez rá.

Én időközben novella és regényírásra is adtam a fejem, közel egy éve, talán ezekből is rakok fel néhányat. Bár semmi köze az adott témához, ezért lehetséges, hogy az oldalamra ( http://grigorillyanich.webnode.hu/ )fogom kirakni.

Az elmúlt évek alatt Argent, kit mesteremként és a fórum alkotójaként tisztelhettem, jött és ment felváltva.

A jövőbeni munkásságainkról a későbbiekben a megfelelő témákban értesítünk benneteket. Bár nem vagyok benne biztos, hogy nagy érdekeltségnek örvendhetünk manapság, de mi reménykedünk és hiszünk bennetek.
Mert a maker élt, él és élni fog, amíg küzdünk.
Hisz ki ne akarna egy kreatív közösség tagja lenni? Ki ne akarna valamit mutatni magából? Ki ne akarna alkotni valamit, ami csak az övé? Ki ne akarna elismerést és támogatást?

Ne feledjétek, a Maker örök. Minden jót emberek és kellemes időtöltést!


Offline
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 Oldal: 1 / 1 [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

cron