Pontos idő: 2024. 03. 28. 14:36:29

Időzóna: UTC + 1 óra




 Oldal: 2 / 2 [ 18 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.03.05. 19:10 
Warden
Avatar

Csatlakozott: 2009.08.04. 10:46
Hozzászólások: 144
Sajnálom,hogy nem tudtam részt venni.Mostanában sikerül végre NORMÁLIS munkába állnom.A normális annyit jelent,hogy szerződéssel,és emberes fizetéssel :D
A fusi és a fekete ugyebár nem számít annak.Szóval most nem volt időm egyáltalán semmire,mert melót intéztem.Persze ez nem csak erre vonatkozik,hanem mindenre,ami maker is,hiszen ez a hobbim,de erre se tudtam kocentrálni,de ígérem,behozom a lemaradásom.
Egyébként meghallgattam őket és nagyon pofásak lettek.Az egyik hasonlít egy George Pallikaris számra,de lehet,hogy csak nekem tűnik annak :D
Mindenesetre tényleg jól sikerültek.


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.03.07. 12:59 
Novice
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.12. 15:55
Hozzászólások: 7
Grigor írta:
Sajnálom,hogy nem tudtam részt venni.Mostanában sikerül végre NORMÁLIS munkába állnom.A normális annyit jelent,hogy szerződéssel,és emberes fizetéssel :D
A fusi és a fekete ugyebár nem számít annak.Szóval most nem volt időm egyáltalán semmire,mert melót intéztem.Persze ez nem csak erre vonatkozik,hanem mindenre,ami maker is,hiszen ez a hobbim,de erre se tudtam kocentrálni,de ígérem,behozom a lemaradásom.
Egyébként meghallgattam őket és nagyon pofásak lettek.Az egyik hasonlít egy George Pallikaris számra,de lehet,hogy csak nekem tűnik annak :D
Mindenesetre tényleg jól sikerültek.


Ezek jó hírek :) Csak így tovább akkor! Manapság elég nehéz egyenesbe jönni ebben a vad világban, nekem is sokszor le kell mondanom a hobbijaimról, úgyhogy megértem a helyzeted.
Egyébként meg annyira nem kell sajnálnod hogy lemaradtál, nem egy ilyen alkalmat tervezünk még.
Belehallgattam amúgy George Pallikaris zenéibe is, kellemes muzsikái vannak. Melyik számára gondoltál? Kíváncsi lettem nagyon :D


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.03.07. 16:22 
Warden
Avatar

Csatlakozott: 2009.08.04. 10:46
Hozzászólások: 144
Hát már nem nagyon emlékszem a címekre,de vagy a Vourvourou lehet az,vagy a Moments of you asszem,ami nagyon hasonló volt.


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: II. Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.03.21. 19:54 
Novice
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.12. 15:55
Hozzászólások: 7
Üdv mindenkinek!

(Előszóként:) Köszönöm szépen az első eseményen való részvételt minden kedves hallgatónak és alkotónak! Habár az első versenyre mindössze két mű érkezett, ennek ellenére abszolút sikeresnek könyvelhető el, mivel hihetetlenül sok emberhez eljutott! Ez nekem és gyanítom Laza kollégának is óriási öröm és megtiszteltetés!
Épp a napokban néztem rá a projekt soundcloud profiljára és mit látok?! 14 nap alatt 100 ember hallgatta meg az első kis szimfóniánkat! Elképesztő!!

(Aki még nem hallgatta meg íme az elérhetősége)
https://soundcloud.com/symphonyofrpgmak ... -rpg-maker

És pont ezek miatt most itt a második felvonás! Úgyhogy aki esetleg lecsúszott az első körben, annak most itt a remek lehetőség! A szabályok egy kicsit kiegészültek, úgyhogy azért fussatok át rajta:

- teljes mértékben saját szerzeménynek kell lennie
- téma az RPG makerből (Battle, Forest, Pub stb.)
- midi formátum
- korábban széles körben publikált művel nem lehet nevezni
- személyenként maximum két mű nevezhető

Akik pedig nem olvasták az I. Symphony of RPG Maker kiírását annak most elmondom, hogy nincs díjazás, tehát ez ne bátortalanítson el senkit. A fő cél az, hogy együtt megalkossunk egy RPG Maker témájú zenei ciklust!

Az elkészült műveket április 30 –ig, kell beküldenetek ugyanazon e-mail címre, mint a múltkor: symphonyofrpgmaker@gmail.com
A levélben tüntessétek fel, a mű címét, témáját (Battle, Castle, stb.) és természetesen nicked/művészneved se felejtsd el! Példaként nézzétek meg az eddig elkészült két alkotást.
A versenyművek Május elején kerülnek bemutatásra, a projekt soundcloud csatornáján.

Sok sikert és jó munkát! :)

Üdvözlettel:
Soma


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: II. Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.05.04. 19:26 
Novice
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.12. 15:55
Hozzászólások: 7
Sziasztok!

Elkészült a II. Symphony of RPG Maker! Ezúttal Greg és Lazarus-omin készített nektek brutálisan jó dalokat!! Hallgassátok!

II. Symphony of RPG Maker


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.05.23. 08:09 
Novice
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.15. 20:39
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Grat mindenkinek, jol sikerult kis zenek : ) Kar hogy en nem ertek a zenekesziteshez, bar meg nem probaltam :D


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: II. Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.08.07. 21:01 
Novice
Avatar

Csatlakozott: 2012.10.12. 15:55
Hozzászólások: 7
Hali!

Íme a 3. kör :)

https://soundcloud.com/symphonyofrpgmak ... -rpg-maker

Üdv!


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Symphony of RPG Maker
HozzászólásElküldve: 2013.08.08. 07:20 
Warden
Avatar

Csatlakozott: 2009.08.04. 10:46
Hozzászólások: 144
Nem gondoltam volna,hogy valakinek ilyen egyszerű dolog ilyen zenéket kreálni,nagyon jók lettek :D


Offline
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 Oldal: 2 / 2 [ 18 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

cron