Pontos idő: 2024. 03. 28. 18:04:42

Időzóna: UTC + 1 óra




 Oldal: 1 / 1 [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: rpg maker vx ace
HozzászólásElküldve: 2014.08.21. 16:38 
Novice

Csatlakozott: 2014.06.24. 16:15
Hozzászólások: 2
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy vx ace rpg maker tutorialokat tudnátok e ide felrakni? Úgy nagyon az alapoktól. Pályaszerkesztés karakter készítés eventek minden. Mert nem tudom hogy pl mi a különbség sima rpg makerben vagy a 2000 ben mert én a vx acet szedtem le. Tegnap este jött le még nem nyomkodtam végig csak láttam hogy vx ace téma nincs is csak 2000 meg sima rpg maker. Remélem nem értelmetlen amit csináltamxd Csak szeretném az alapoktól megtanulni a programot ezért kérnénk egy kis segítséget. Megértéseteket köszönöm :)


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: rpg maker vx ace
HozzászólásElküldve: 2014.08.26. 10:50 
Warden
Avatar

Csatlakozott: 2009.08.04. 10:46
Hozzászólások: 144
Szia!
Sajnos egy ideig nem leszek nagyon netközelben, de értesítem Lyon (Daventos) kollégámat, hátha neki lesz ideje és lehetősége a fórumra járni és írni pár sort. Valójában funkcióbeli különbségek nincsenek a VX és a 2000 széria között. A grafika jobb, hiszen nagyobb felbontás, könnyebben elérhető parancskódok, stb-stb.
Remélem türelmes vagy és nem adod fel. Igyekszek segítséget keríteni neked minél hamarabb!


Offline
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: rpg maker vx ace
HozzászólásElküldve: 2014.08.30. 21:56 
Novice

Csatlakozott: 2014.06.24. 16:15
Hozzászólások: 2
Szia. Jó lenne a tutorial ha előtudnád szerezni, sokat segítenél vele nekem lenne rá igényem. Megoldanám hogy munka után játék után tudjak foglalkozni vele, és jó lenne ha eltudék indulni valahogyan. Megértésed előre is köszönöm :). Ha gondolod a mail címemre is küldhetnél tutorial részeket amid van. szabo.csaba.3650@gmail.com
Üdvözlettel: Csabesz :)


Offline
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 Oldal: 1 / 1 [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

cron